27 Ekim 2013 Pazar

Sagittarius horoscope, Beaded Bracelet, Blue Cord Bracelet, Adjustable Cord, Summer Bracelet, Horoscope Bracelet,


YAY BURCU

Genel Özellikleri : Yay burcu insanları neşeli, ilgi çekici ve neşeli olurlar. Bu burcun insanları bir şeyin sonucunu siz daha o şeyi görmeden görebilirler, çünkü zekaları bir yay gibi gerilim halindedir. Her zaman hedefleri ve idealleri vardır. Bu idealleri gerçekleştirme konusunda bir okun yaydan fırlaması gibi direkt ve hızlı hareket ederler. Çabuk arkadaşlık kurarlar ve dostlarına sadıktırlar.            

Scorpian Beaded Bracelet, Red Cord Bracelet, Adjustable Cord, Summer Bracelet, Horoscope Bracelet,

 
 
 
 Genel Özellikleri : Akrep burcu insanının en önemli özelliği güçlülüğü ve kurnazlığıdır. Kaybetmeyi asla hazmedemez. Her zaman, her yerde en tepede olmak ister. Birçok duygu Akrep insanında en üst noktadır. Çok fazla sever, çok fazla bağlanır, çok fazla değer verir. Akrep burcu insanının, içindeki gücü dışa vurmayı başarabilirse, altından kalkamayacağı iş, konu yoktur. Bu burcun insanı için en büyük handikap, çevreye uyum sağlayamama ve övgüleri takdir edememedir. İhtiraslarının ve hiddetinin esiri olabilir.        

11 Ekim 2013 Cuma

Beaded bracelet - Beaded Crochet Bracelet-Plaid Pattern Bracelet- Hapishane işi bileklik

Bu bilekliğin hikayesini anlatmak istiyorum sizlere; Nazo Grup arkadaşım Uğurböceği Takı tasarımla tanışmak istedik, bir gün sözleştik ve bir mağazada buluşalım dedik, ben buluşma yerine erken gittim, dedim buralardadır başka nerde olacak :), ordan her zaman alışveriş yaptığım bijuteri dükkanına gittim, baktım iki bayan alışveriş yapıyor, birisi bana benziyor, o bana baktı ben ona baktım, dedim "siz İlknur Hocamısınız evet sizde Nazlı Hanım" diye başladık, beni bir gün evine davet etti, evine gittik kahvaltısına ortak oldum, ellerine sağlık güzel bir börek yapmıştı, oradan dedi gel ben seni dükkanıma götüreyim,
 

Needle Lace Necklace-Red Purple Flower Necklace-Spring Necklace-Completely Handmade Necklace -Collar Necklace


Örgü kolye, değişik çalışmalarımdan bir çalışma daha, sizlerde denebilirsin, kısaca açıklama yapmak istiyorum ;
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

8 Ekim 2013 Salı

Beaded bracelet - Beaded Crochet Bracelet - Red Crochet Bracelet -


Kırmızı bilekliğimi, daha önce yaptığım kolyemin şemasından esinlenerek yaptım, çizimini ben yaptım, hastayken yaptığım şemalardan bir tanesi, hep yapmak istiyordum geometrik bir desen çizip örmeyi.