30 Mart 2014 Pazar

Beaded bracelet -Bracelet - Beaded bracelet - Beaded Crochet Bracelet - Hapishane işi bileklikİyi akşamlar, bir kaç gündür uğraştığım meşhur bileklikler, iki farklı örgü tekniğiyle çalışmak istedim, ilki baya zor olanıydı, ikincisi daha kolay bitti. Ama en zoru dizmekti, iflahım söküldü :) :)  

Bu modelde açılıp kapanan kapama kullandım.

22 Mart 2014 Cumartesi

Necklace - Beaded Necklace - Red Crystal Necklace - Nazo Örgü

Bu tasarımıma nasıl mı başladım; bir gün Nazo Grupta Nazife Hocam bize bir ödev verdi, bir geometrik şekil verdi, bundan Türk motifi oluşturun ve nazo örgüyle yapın dedi.

Ben dururmuyum hemen çalışmaya başladım, öncelikle nasıl bir Türk motifi oluşturabilirim arama çalışmalarım başladım, sonunda Türk motiflerinden PITRAK motifini işlemek istedim. Çizdiğim şemayı Nazo Örgüye uyarladım.16 Mart 2014 Pazar

Bileklik, Bracelet

Sevgili arkadaşım kankam :) Nesrin bu bileklikten yap Nazlı dedi, ben de yapıverdim. Nesrin'ciğim çok teşekkür ederim sana :)   Bu işi çok sevdik, bu bilekliğimi yapmak diğer yaptıklarımdan biraz daha fazla vakit alıyor, ama zevkli.

Kolay Bileklik Yapımı- Bracelet Made Easy


bracelet made easy
Bunlar çok güzeller, çıtır çıtır bir kaç gündür bu bileklikler için çalıştım, bunlar bana eğlencelik, nasıl mı yapılıyor buyurun :)
15 Mart 2014 Cumartesi

Kolay Bileklik Yapımı - Bracelet Made Easy


bileklikÇok eğlenceli bileklikler, renk renk çalıştım. Elinize aldımı bunuda yapayım şu renginide yapayım hepsinden yapmak istiyorsunuz, hadi bakalım sizde deneyin, kısaca tarif edeyim, ilerde şemasını da paylaşırım.
1 Mart 2014 Cumartesi

Brooch Beaded, Swarovski Crystal, Yellow Swarovski, Handbeaded Crystal Brooch

brorch
Bahar geldi yakanızda güzel bir çiçek istemezmisiniz, renk renk çiçekler istediğiniz rengi alabilirsiniz.