25 Şubat 2014 Salı

Brooch Beaded, Swarovski Crystal, White Swarovski, Handbeaded Crystal Brooch


broşBen bittim bu broşlara siz bitmeyin satın alın :) :) hele bir de yaka da duruşunu görseniz harika, gelin takısı olarak kullanılır, taç süslenir istediğiniz şekle sokabilirsiniz. 8 Şubat 2014 Cumartesi

Gold Coin Bracelet - Gold-Plated - Authentic Jewelry - Charm Bracelet-


silver plated bracelet
Merhabalar, bu kaplama bileklikleri hep yapmak istedim bu güne kısmetmiş, çok hoşuma gitti, birini misina birini de hayalet tel ile çalıştım. Bit kristalleri aralarına geçirdim.


5 Şubat 2014 Çarşamba

4 Şubat 2014 Salı

Kolye- Necklace- Kristal kolye       İyi akşamlar, bu kolyeyi çok sevdiğim arkadaşım Hakime sitede bulmuş, Nazlı bunu yapabilirmiyiz dedi, bende deneyim Hakime dedim, bir başladımmı elinizden bırakamıyorsunuz. Kolyeden 8 tane yapmışım, renk renk desen desen, 4 tanesini hediye ettim, şimdiye kadar benden hiç bir şey istemeyen, karşılıksız dostlukları olan arkadaşlarıma benden bir hatıra olsun istedim, güle güle kullanın canlarım, sağlıklı günlerde sizleri çok seviyorum, iyi ki varsınız.


Kolyenin yapımına Buradan ulaşabilirsiniz.Prodigy Stream Project - Emek Pınarı Projesi


Merhabalar, bu yayını yayınlamaktaki amacım, Emek Pınarı Projesi hakkında sormak istediğiniz sorular olursa burada cevaplamaya çalışacağım. Projemize katılmak isteyen arkadaşlarımızı aramıza bekliyoruz.


       Emek Pınarı, İstanbul / Türkiye'de ikamet eden bir takı tasarımcısı (Nazo) ve de Amerika'da ikamet eden bir ekonomistin (Pınar Arpacı) işbirliği ile yaratılmış bir projedir. İlk olarak İstanbul'da ikamet eden, el emekleri ile yaratmış oldukları ürünleri satıp bunları maddi kazanca çevirmek isteyen kadınlar düşünülerek tasarlanmış olan proje bugün Türkiye geneline yayılmakla kalmayıp uluslararası bir boyut da kazanmış bulunmaktadır.

            An itibari ile 53 katılımcısı bulunan Emek Pınarı Projesi hemen her gün yeni katılımcıları ile büyümektedir. Emek Pınarı finansal olarak tamamen kendi kendini idare eden, proje kurucularının kar amacı gütmediği bir proje olarak öne çıkmaktadır. Emek Pınarı Projesi'nin temel amacı Türkiye'nin farklı bölgelerinde, illerinde yaşayan, genel olarak maddi durumu limitli olan fakat üretken, yetenekli kadınların el emekleri ile üretmiş oldukları ürünleri İnternet üzerinden daha geniş pazarlara satabilmelerini sağlayan sanal dükkanlarını açabilmelerine yardımcı olacak bir ortam oluşturmaktır.

1 Şubat 2014 Cumartesi

Beaded Necklace - Beaded Crochet Neckalce - Knotted Crochet Necklace - Needle Lace- Örgü Kolye


Bu yemeni kolyelerin sonu gelmeyecek gibi, Öğretmenim Nazife Arpacı ve Arkadaşım Fatma Erdoğan'ın yardımlarıyla bu kolyemi tasarladım. Çok zevkli bir çalışma oldu, bir yemeni bana ne fikirler çıkarttı daha sırada da  var :)